Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Yenimahalle Belediyesi Macun Mahallesi Yüzme Havuzu

Yenimahalle’nin gelişen ve günden güne çehresi değişen Macun Mahallesinde gündeme gelen yüzme havuzu ve sosyal tesisler, 2014 yaz aylarında faaliyete başlamak üzere ilerlemektedir.

Toplam 5 bin metrekare kapalı alanda hizmet vermesi planlanan tesislerde yarı olimpik ebatta yaz-kış yüzmenin mümkün olduğu kapalı yüzme havuzu yanısıra kafeterya ve vitamin bar, bronzlaşmak isteyenler için güneşlenme terası, soyunma odaları ve çağdaş duş kabinleri ile zayıflayıp ve formunu korumak arzusundakilere yönelik fitness egzersiz salonunun da bulunması planlanmıştır. Dilerseniz günün stresini atmak ve toksinlerden arınmak için saunadan da yararlanabilirsiniz. Tesislerde cankurtaran ve doktor hizmetinin bulunacağı duyurulmuştur.

Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenen çocuklara yönelik yaz spor okulları bünyesinde yüzme kurslarına ev sahipliği yapması beklenen tesislerde spor kulübü marifetiyle yetişkinler için de yüzme derslerinin verilmesi planlanmıştır. Tesisin en son durumu, kurs ücretleri, üyelik fiyatları, seanslar ve diğer merak edilenler için iletişime geçebilir veya yorumları takip edebilirsiniz.

 

Yenimahalle Belediyesi Macun Mahallesi Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Macun Mahallesi Yenimahalle/ANKARA

Telefon: 0312 526 26 26 (Belediye santral)

 

Yenimahalle Belediyesi Macun Mahallesi Yüzme Havuzu

Yenimahalle Belediyesi Macun Mahallesi Yüzme Havuzu

yenimahalle yüzme havuzu, yenimahalle yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

14.452 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları