Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu

Kalaba vadisinde bulunan ve 2005 yılında hizmete açılan tesis ve çevresi, Ankara Keçiörenlilere spor yapmak ve boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Aquapark Yüzme Havuzu, Mini Golf Sahası ve koşu yolları gibi birçok alternatife sahip güzel bir spor merkezi.

Tesis çevresi hemen yanından geçen Çubuk çayı, etrafındaki park ve parka özel evcil hayvanlarıyla huzur verici bir ortama sahip. Ayrıca merkezin hemen karşısındaki Deniz Dünyası’na uğrayarak Hint, Pasifik, Atlas Okyanusu gibi yerlerden gelen yaklaşık 150 tür balığı, Piranha, Nil Timsahlarını, su kaplumbağalarını ve daha birçok deniz canlısını görebilmeniz de mümkün.
Spor merkezi bünyesinde; (2 adet) Açık Yüzme Havuzu, (1 adet) Kapalı Yüzme Havuzu, 5 Kaydıraklı Aqua Yüzme Havuzu, (2 adet) Bay ve Bayan Fitness Salonu, (2 adet) Step-Aerobik ve Pilates Salonu, (2 adet) Bay ve Bayan Sauna, (1 adet) Kreş, (2 adet) Bay ve Bayan Masaj Salonu, (2 adet) Oyun Salonu (Langırt, Air Hokey, Bilardo ve Masa Tenisi), Açık Otopark ve TV. Dinlenme Odaları bulunmakta. Çocuk Kreşi ise sadece spor merkezi üyelerine hizmet veriyor.

 

Keçiören Belediyesi Yüzme Havuzu

Spor Merkezinde Bay ve Bayan ayrı olmak üzere 2 tane Yarı Olimpik ölçülerde Açık Yüzme havuzu ve eğitim amaçlı 1 tane Kapalı Yüzme Havuzu mevcuttur. Açık havuzlar yaz aylarında faaliyete alınmaktadır. Kapalı havuzda ise yıl boyu çocuk, bay ve bayanlara yönelik ayrı gün ve saatlerde yüzme kursları verilmektedir. Spor merkezinde eskiden çocuklara yönelik yaz okulları da açılmaktaydı ama 2015 yazında açılmadı. 2016 yazı için böyle bir girişim olup olmayacağı henüz belli değil.

 

Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu Ölçüleri:

Boy: 16 metre

En: 11 metre

Derinlik: 2 metre

 

KAPALI YÜZME HAVUZU:

16 X 11 m uzunluğunda + 2 m derinliğindedir.

Bay-bayan seans sistemiyle hizmet verilmektedir.

Kapalı havuzumuzdan üyelerimiz, üye misafirlerimiz ve 7 yaş üstü çocukları yararlanmaktadır.

Ayrıca Pazar günleri, 14:00-16:00 saatleri arasında engellilerimiz yararlanabilmektedir.

Keçiören Belediyesi Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu Fiyatları ve Seansları (2016):

Kapalı Yüzme Havuzundan yıl boyu yararlanılabilmektedir. Havuzu kullanabilmek için üye olmak veya yüzme eğitimi almak gerekmektedir. Günlük giriş yoktur.
Yüzme havuzundan erkekler ve bayanlar ayrı gün ve saatlerde yararlanabilmektedir. Çocuklar bay ve bayan seanslarıyla aynı gün ve saatleri kullanmaktadır. Çocuklara yönelik ayrı bir seans düzenlemesi yoktur.

Üyelik: 6 aylık ve Yıllık olmak üzere çocuk, bay ve bayanlar için tek tip üyelik mevcuttur. 12-14 yaş arası çocuklar velisiyle, 15 yaş ve üstü kendisi üye olabilmektedir.

6 aylık Üyelik Fiyatı: 300 TL

Yıllık üyelik: 500 TL’dir.

 

Erkek Üye Yüzme Havuzu Seansları: Pazartesi-Çarşamba-Cuma (15:30-21:30 saatleri arasında)

Bayan Üye Yüzme Havuzu Seansları: Salı – Perşembe-Cumartesi (08:30-14:30 saatleri arasında)

 

Keçiören Belediyesi Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Şevkat Mah. Doktor Besim Ömer Cad. 20. Sok. Keçiören/ANKARA

Telefon: 0(312) 340 67 57, Kalaba Yüzme Havuzu GSM: (0312) 340 31 71

Keçiören Belediyesi Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu

keçiören yüzme havuzu, keçiören yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

17.403 Kez Görüntülendi

“Keçiören Belediyesi Kalaba Kapalı Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. Meltem efe dedi ki:

    Iletisime gecmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları