Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu

Aktepe Spor Tesisi, Keçiören Belediyesi tarafından 2007 yılında Ankara Keçiörenlilere boş zamanlarını değerlendirmeleri ve uygun ücretlerle kaliteli mekânlarda spor yapmalarını sağlamak amacıyla hizmete açılmıştır.

Spor tesisi bünyesinde; (1 adet) Açık Aqua Yüzme Havuzu, (1 adet) Kapalı Yüzme Havuzu, (1 adet) Bay ve Bayan Fitness Salonu, (1 adet) Step-Aerobik ve Pilates Salonu, (2 adet) Bay ve Bayan Sauna, Açık Otopark ve Kafeterya bulunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu

Eğitim amaçlı 1 tane Kapalı Yüzme Havuzu mevcuttur. Kapalı havuzda yıl boyu çocuk, bay ve bayanlara yönelik ayrı gün ve saatlerde yüzme kursları verilmektedir.

 

Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu Ölçüleri:

Boy: 16 metre

En: 11 metre

Derinlik: 1,6 metre

 

Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu Fiyatları ve Seansları:

Kapalı Yüzme Havuzundan yıl boyu yararlanılabilmektedir. Havuzu kullanabilmek için üye olmak veya yüzme eğitimi almak gerekmektedir. Günlük giriş yoktur.

Yüzme havuzundan erkekler ve bayanlar ayrı gün ve saatlerde yararlanabilmektedir. Çocuklar bay ve bayan seanslarıyla aynı gün ve saatleri kullanmaktadır. Çocuklara yönelik ayrı bir seans düzenlemesi yoktur.

Üyelik: 6 aylık ve Yıllık olmak üzere çocuk, bay ve bayanlar için tek tip üyelik mevcuttur. 12-14 yaş arası çocuklar velisiyle, 15 yaş ve üstü kendisi üye olabilmektedir.

3 aylık Üyelik Fiyatı: 165 TL

6 aylık Üyelik Fiyatı: 305 TL

Yıllık üyelik Fiyatı: 415 TL’dir.

Erkek Üye Yüzme Havuzu Seansları: Pazartesi (15.30-22.00 saatleri arasında) Salı, Perşembe, Cumartesi 1(08:00-22.00 saatleri arasında)

Kadın Üye Yüzme Havuzu Seansları: Pazartesi (08:00-14.00 saatleri arasında) Çarşamba, Cuma, Pazar1(08:00-22.00 saatleri arasında)

 

Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Aktepe Mah. Özyurt Cad. Otobüs Durağı Hareket Noktası karşısı Keçiören/ANKARA

Telefon: 0312 357 77 51

 

Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu

Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu

keçiören yüzme havuzu, keçiören yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

21.130 Kez Görüntülendi

“Keçiören Aktepe Kapalı Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. İzzet dedi ki:

    Havuz sıcak mı yoksa soguk mu ısıtmalı mı malum kıs aylarına giriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları