Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Ankara bölgesi denize yakın bir bölge olmadığından açık havuz seçeneği, denize yakın bölgelere oranla daha fazladır. Etimesgut su parkıyla bölgede öne çıkmaktadır. Çeşitli kaydıraklar ve havuz seçenekleriyle tam bir eğlence mekânıdır. Çeşitli aktivitelerin ve adrenalinin havuz ve güneşle birleşmesi bize dolu dolu bir gün yaşatarak stresten uzaklaştırmaktadır.

Burada koca bir günü güneşin altında eğlenerek keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bağlıca siteleri de genel olarak yüzme havuzlu olarak inşa edilmeye başlanmıştır. Deniz olmayan bir bölgede insanların yüzmekten mahrum kalmaması için her gün bir adım atılmaktadır. Bölgede turistik yerleşim yerlerinde olandan daha fazlası mevcuttur. Bu da bir nevi büyük şehirdeki yaşamın stresini atmaya birebirdir.

Yüzme sporu tüm vücudumuzun çalışmasını sağlayan bir spordur ve ruhen de su insanı rahatlatmaktadır. Yetişkinler için bu kadar faydalı olan bir spor gelişmekte olan çocuklar için çok daha fazla faydalıdır ve vücut yapılarının değişiminde, güçlenmesinde önemli rol oynar. Tabi ki çocuklara bu sporu sevdirmenin en anlamlı yolu ise açık havuz ve aqua parklardır. Böylece çocuklar eğlenerek öğrenirken, ebeveynleri de tatilin, güneşin ve havuzun tadına çok daha rahat çıkarta bileceklerdir.

 

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Bağlıca Mahallesi, Zirve Caddesi 1023. sokak no:4 Etimesgut/ANKARA

Telefon: 0543 870 06 06

 

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

etimesgut yüzme havuzu, etimesgut yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

21.605 Kez Görüntülendi

“Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz” için 7 cevap

 1. Tuncay dedi ki:

  Merhabalar 2023 fiyat nedir acaba çocuk +2 yetişkin için?

 2. Petek Albayrak dedi ki:

  Aile ile gidilebilecek, Bağlıca civarı tek mekan gibi. Tesis genel anlamda gayet temiz ve düzenli. Hafta sonu tercih ediyorum memnunum gayet. Çalışanlar arasında ilgilenenler çok, üslupları düzgün ve temiz yüzlüler.

 3. Melih Buğra Yüksekyayla dedi ki:

  2020 fiyatları ne kadar? Biz de gideceğiz de?

 4. Zafer Geyik dedi ki:

  Hafta sonu ailemle gittim kapasitesinin kaç katı fazla aldılar bilmiyorum. Kapıya gelen herkesi alıyorlar sanırım, ailesiyle gideceklere tavsiye etmem.

 5. Fulya Akkaya dedi ki:

  Kadınlar günü var mıdır? Varsa ne zaman hafta içi fiyat nedir?

 6. erkan kayalı dedi ki:

  bayan erkek karışık mıdır
  fiyat nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları