Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Değerli Mamak Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Kullanıcıları yüzme eğitim kursuna 7 Yaş ve üzeri kursiyer kaydı alınmaktadır.Yüzme bilenler için üyelik kaydı sürekli alınmaktadır.

Kayıt yaptırmaya gelirken yanınızda 2 Adet Resim ve Kimlik Fotokopisi ve öğrenci iseniz öğrenci belgenizi getirmeyi unutmayınız.

Değerli günübirlik havuz kullanıcıları yaz sezonunun açılmasıyla birlikte eğitim gruplarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı günübirlik seanslarında düzenleme yapıldığını tüm halkımıza duyurur, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu olarak misafirlerimize stresten uzak, güvenli bir ortamda, profesyonel personeller aracılığı ile sağlıklı, hijyen koşullarına kanuni şartlara uygun, uluslararası standartlarda su sporları ve yüzme olanağı sağlamak, kullanıcı memnuniyetini sağlayarak hizmetimizi izleyip ölçmek ve sürekli iyileştirmek teme amacımızdır.

SEANSLARIMIZ

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu MMamak Belediyesi Yüzme Kursu

HAVUZ KULLANIM ÜCRETLERİMİZ

Değerli Mamak Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Kullanıcıları havuz kullanım ücretleri aşağıda belirtildiği gibi düzenlenmiştir.

 

 

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Türközü Mahallesi 398.Cadde No:4 Mamak/ANKARA

Telefon: 0 312 365 53 31

 

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

mamak yüzme havuzu, mamak yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

42.005 Kez Görüntülendi

“Mamak Belediyesi Yüzme Kursu” için 15 cevap

 1. Duygu Bakırcı dedi ki:

  4 yaşındaki kızımı yüzme kursuna yazdırmak istiyorum

 2. Ramazan Atak dedi ki:

  Merhaba,
  Kurum pandemiden dolayı kapalıydı. Temmuz birde açılacağını arayıp teyit etmemizi söylediler. Belirli aralıklar ile aradım 1 Temmuz ‘ a 2 hafta kala santrallerinde problem oluştu 5 Temmuz hala problem düzelmedi. Kültürü arıyorum spora atıyor, sporu arıyorum kültüre atıyor, telefonlara bakanlar hizmet noktalarının hangi birime hangi müdürlüğe bağlı olup olmadığını bile bilmiyorlar. Özel kalem vesilesi ile bir şekilde yüzme havuzuna ulaştım tarih 1 Temmuz sabah 9:00 pandemiden ötürü kapalı olan yüzme havuzları yeni açıldı. Görüştüğüm görevli kayıtların dolduğunu kayıt alamadıklarını söyledi. Açılalı maksimum 1 saat olmuş kayıtlar dolmuş inana biliyor musunuz? Artık insanların bu sitemini birilerinin duyup gereğini yapması lazım.

 3. Deniz Önen dedi ki:

  Öncelikle yüzme kursu eğitimi alabilmek için telefonla aradım açan olmadı.. Sonra kendim biraz havuza gittim. Danışmadaki kadının tavrı hiç hoş değildi, gayet kibar bir şekilde soru sormama rağmen terslendim.. Adı üstünde danışmada çalışan bir insana danışmak için gittiğimde bu tavrı görmemeliydim..

 4. Hüsnü İmrek dedi ki:

  Yetişkin (Engelli) bir birey için akşam saatlerinde yüzme kursları almak istiyorum. Bilgi verebilir misiniz?

 5. Gül Albayrak dedi ki:

  Merhaba 26/11/2019 geçen hafta başladı çocuklarım. İlk gelişte öğretmenin sert tavrından korkmuşlar. Bugün tekrardan deneyelim diye geldik. İlk giriş danışma arkadaşlar çok sert ifade ile cevap veriyorlar. Bone takılması için yardımcı olan var mı diye sorduk. Kendileri taksınlar diye yanıt aldık. Kişisel gelişim ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sorumlular çocuklara hitap şekli yanlıştı… Dışarıda bekleme salonunda öğretmen çocuklara bağırıyordu. İçeri girip çocukları almamak için zor durdum. Burayı bir eğitim kurumu olarak gördük ve geldik bu işi severek yapmıyorlarsa çocuk psikolojisini de bozmasınlar.

 6. Kenan Pars dedi ki:

  Ya kardeşim Mamak yüzme havuzu fakat neredeyse Çankaya’da! Mamak Yüzme Havuzu diyorsan Mamak çarşıya yakın bir yerde olmalı. Konumu çok saçma. Buraya onay veren kişinin ölçüm anlayışındaki problem zaten verdiği kat sayılarından belli oluyor.Binalardan biri 40 katlı yanındaki bina 4 katlı! Sorsak 4 katlı binanın altından fay hattı geçiyor der şimdi :))

 7. Şaban Alkan dedi ki:

  Merhaba iki oğlum var biri 16 diğeri 17 yaşında yüzme kursuna kaydını yaptırmak istiyorum zamanım yok gelmeye kayıt için yardımcı olur musunuz? Telefonunuza cevap verilmiyor.

 8. Gurbet uzun dedi ki:

  Kızımı Temmuz 2018 ayında yüzme kursuna yazdırdım. Çok kalabalık olduğunu daha önce de yazmıştım. 1 saatte çocuğunuza sıra 2 kere geliyor yani verimli bir ders olmuyor. Çocuk daha uzun sürede öğreniyor. Kızım 2 gündür idrar yollarından rahatsız bugün Dr.unun sonuçlarına göre kızım havuzdan enfeksiyon kapmış ve ilaç kullanmaya başladı. Yetkili kim ise seslenmek istiyorum ilk amacınız para kazanmak değil sağlık olsun.

 9. Hayriye Dilek dedi ki:

  Günlerdir sitede belirtilen telefonla bilgi almaya çalışıyorum açan olmuyor. Lütfen bir sonraki yetişkin bayan yüzme eğitimi için kayıtların ne zaman başlayacağı hakkında bilgi verir misiniz?

 10. Nurten sen dedi ki:

  Bilenler grubuna yazilip arkadasim ogretse oluyormu 17 yas

 11. Sevgı dedi ki:

  Merhaba ulaşabileceğim bir numara verirmisiniz kayıt icin

 12. Gülşen Zengin dedi ki:

  18:30/19:30 saatleri icin kontenjan var mi.bayan yüzme egitim icin.

 13. Gülşen Zengin dedi ki:

  Persembe gunu bayan yuzme kursuna kayit yaptirmak istiyorum

 14. yasemin uysal dedi ki:

  Merhaba çocuklarımı yüzme kursuna yazdırmak istiyorum. Kurs kayıtları başladı mı? Telefondan ulaşamıyorum bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

 15. Ebrul Yavuz dedi ki:

  Merhaba yüzme kursu için kayit yaptirmak istiyorum kullanima ne zaman açılıyor bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları