Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Değerli Mamak Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Kullanıcıları yüzme eğitim kursuna 7 Yaş ve üzeri kursiyer kaydı alınmaktadır.Yüzme bilenler için üyelik kaydı sürekli alınmaktadır.

Kayıt yaptırmaya gelirken yanınızda 2 Adet Resim ve Kimlik Fotokopisi ve öğrenci iseniz öğrenci belgenizi getirmeyi unutmayınız.

Değerli günübirlik havuz kullanıcıları yaz sezonunun açılmasıyla birlikte eğitim gruplarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı günübirlik seanslarında düzenleme yapıldığını tüm halkımıza duyurur, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu olarak misafirlerimize stresten uzak, güvenli bir ortamda, profesyonel personeller aracılığı ile sağlıklı, hijyen koşullarına kanuni şartlara uygun, uluslararası standartlarda su sporları ve yüzme olanağı sağlamak, kullanıcı memnuniyetini sağlayarak hizmetimizi izleyip ölçmek ve sürekli iyileştirmek teme amacımızdır.

SEANSLARIMIZ

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Mamak Belediyesi Yüzme Kursu MMamak Belediyesi Yüzme Kursu

HAVUZ KULLANIM ÜCRETLERİMİZ

Değerli Mamak Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Kullanıcıları havuz kullanım ücretleri aşağıda belirtildiği gibi düzenlenmiştir.

 

YÜZME HAVUZU 

YÜZME EĞİTİMİ   (ÖĞRENCİ) : 70 TL

YÜZME EĞİTİMİ  (YETİŞKİN) : 100 TL

ÜYELİK  (ÖĞRENCİ) : 70 TL

ÜYELİK (YETİŞKİN) : 100 TL

VÜCUT ANALİZİ : 10 TL

 

GÜNÜBİRLİK HAVUZ KULLANIMI

HAFTA SONU (ÖĞRENCİ) : 15 TL

HAFTA SONU (YETİŞKİN) : 20 TL

NOT: YÜZME BİLENLER İÇİN ÜYELİK KAYDI SÜREKLİ ALINMAKTADIR.
YÜZME EĞİTİM KAYITLARI İSE KONTENJANLA SINIRLIDIR.

 

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Türközü Mahallesi 398.Cadde No:4 Mamak/ANKARA

Telefon: 0 312 365 53 31

 

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

Mamak Belediyesi Yüzme Kursu

mamak yüzme havuzu, mamak yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

18.391 Kez Görüntülendi

10 Yorum

 1. Kenan Pars dedi ki:

  Ya kardeşim Mamak yüzme havuzu fakat neredeyse Çankaya’da! Mamak Yüzme Havuzu diyorsan Mamak çarşıya yakın bir yerde olmalı. Konumu çok saçma. Buraya onay veren kişinin ölçüm anlayışındaki problem zaten verdiği kat sayılarından belli oluyor.Binalardan biri 40 katlı yanındaki bina 4 katlı! Sorsak 4 katlı binanın altından fay hattı geçiyor der şimdi :))

 2. Şaban Alkan dedi ki:

  Merhaba iki oğlum var biri 16 diğeri 17 yaşında yüzme kursuna kaydını yaptırmak istiyorum zamanım yok gelmeye kayıt için yardımcı olur musunuz? Telefonunuza cevap verilmiyor.

 3. Gurbet uzun dedi ki:

  Kızımı Temmuz 2018 ayında yüzme kursuna yazdırdım. Çok kalabalık olduğunu daha önce de yazmıştım. 1 saatte çocuğunuza sıra 2 kere geliyor yani verimli bir ders olmuyor. Çocuk daha uzun sürede öğreniyor. Kızım 2 gündür idrar yollarından rahatsız bugün Dr.unun sonuçlarına göre kızım havuzdan enfeksiyon kapmış ve ilaç kullanmaya başladı. Yetkili kim ise seslenmek istiyorum ilk amacınız para kazanmak değil sağlık olsun.

 4. Hayriye Dilek dedi ki:

  Günlerdir sitede belirtilen telefonla bilgi almaya çalışıyorum açan olmuyor. Lütfen bir sonraki yetişkin bayan yüzme eğitimi için kayıtların ne zaman başlayacağı hakkında bilgi verir misiniz?

 5. Nurten sen dedi ki:

  Bilenler grubuna yazilip arkadasim ogretse oluyormu 17 yas

 6. Sevgı dedi ki:

  Merhaba ulaşabileceğim bir numara verirmisiniz kayıt icin

 7. Gülşen Zengin dedi ki:

  18:30/19:30 saatleri icin kontenjan var mi.bayan yüzme egitim icin.

 8. Gülşen Zengin dedi ki:

  Persembe gunu bayan yuzme kursuna kayit yaptirmak istiyorum

 9. yasemin uysal dedi ki:

  Merhaba çocuklarımı yüzme kursuna yazdırmak istiyorum. Kurs kayıtları başladı mı? Telefondan ulaşamıyorum bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

 10. Ebrul Yavuz dedi ki:

  Merhaba yüzme kursu için kayit yaptirmak istiyorum kullanima ne zaman açılıyor bilgi alabilirmiyim

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır

 

Ankara Yüzme Havuzları