Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu

Yenimahalle Belediyesi, Sabancı Vakfı ortak girişimi olan Ankara Batıkent Hacı Sabancı Yüzme Havuzu 13 metre * 25 metre, 2 metre derinliğinde yarı olimpik bir yüzme havuzudur. Tesiste 300 kişik bir tribün de bulunmakta. Normal havuz dışında 6-16 yaş arası çocuklara, yetişkinlere ve engellilere de eğitmenler eşliğinde tedavi ve spor amaçlı yüzme kursları da verilmekte.

Çocuk yüzme kursu için aşağıda belirtilen telefondan bilgi alabilirsiniz. Yüzme havuzu yanında araba park etmek için otopark imkanı da mevcut (zaten bölgede trafik sorunu da bulunmamakta).

 

Sabancı yüzme havuzu Batıkent seansları:

Sabah saatlerinde yüzme kursları düzenlenmekte (yaz boyunca). Bu nedenle öğleden sonra serbest giriş imkanı bulunuyor. Pazartesi kapalı. Salı, Çarşamba, Perşembe 15:30- 22:30 arası. Cumartesi, pazar 14:00-22:30 saatleri arası.

Sabancı yüzme havuzu fiyatları- giriş ücreti: Yetişkinler 15 TL (1 seans yani 2 saat), Çocuklar ( 6 yaş üstü): 10 TL, Abonelik aylık 100 TL (kullanım süre sınırı yok)

Nasıl Gidilir: Tesise Batıkent Metro son duraktan güney istikametinde yürüyerek 10 dakikada ulaşılabilir. Dilerseniz inönü mahallesi otobüsleri ile de ulaşabilirsiniz. Veya 220-221 nolu halk otobüsünü de kullanabilirsiniz.

 

Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Kent koop mahallesi 4. 5. cadde kesişimi, 06370/ANKARA

Telefon : (0312) 252 5166

 

Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu

Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu

Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu

batıkent yüzme havuzu, batıkent yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

19.091 Kez Görüntülendi

“Yenimahalle Belediyesi Hacı Sabancı Yüzme Havuzu” için 2 cevap

  1. Hakan Erbaşı dedi ki:

    Hafta sonu için 2 yetişkin 2 çocuk gelebilir miyiz? Açık mısınız? Fiyat nedir? Seanslar nedir?

  2. Onur Evren dedi ki:

    Hayatımda ilk defa ‘damsız almıyoruz’ kelimesini duyduğum havuz oldu. Havuza mı giriyoruz diskoya mı belli değil. Saçmalık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları