Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu

Mamak Yüzme Havuzu olarak misafirlerimize stresten uzak, güvenli bir ortamda, profesyonel personeller aracılığı ile sağlıklı, hijyen koşullarına kanuni şartlara uygun, uluslararası standartlarda su sporları ve yüzme olanağı sağlamak, kullanıcı memnuniyetini sağlayarak hizmetimizi izleyip ölçmek ve sürekli iyileştirmek teme amacımızdır.

Proje Alanı: 15 bin metrekare

Yer: Türközü Mahallesi

Kapsam: 2220 metrekare kapalı alana sahip havuzda 820 metrekare yüzme havuzu, 60 metrekare çocuk yüzme havuzu, 100 kişilik seyirci tribünü, bir adet kapalı halı saha, koşu yolu, 2 adet basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanı, fitness alanı, yürüyüş yolları, bay-bayan saunalar, otopark yer alıyor. Yılın 12 ayı hizmet verecek tesis, sporun farklı branşlarıyla ilgilenen amatör ve profesyonel bütün sporcuları ağırlıyor.

 

Hizmetlerimiz

Havuzumuz yarı olimpik standartlardaki 6 kulvarlı 15X25 metre ebatlarında,15 metre eninde,2 metre sabit derinliktedir. Ayrıca çocuk havuzumuzda mevcuttur;15X4 metre ebatlarında, 0.50cm,0.60cm,0.85cm kademelere sahiptir.

Mamak Belediyesi Yüzme Havuzumuzda günün stresini atmak toksinlerden arınmak isteyenler için tesisimizde saunamız bulunmaktadır. Saunamız seans saatleri içerisinde ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Bunların haricinde de kafeterya, egzersiz stüdyosu masa tenisi, trambolin, vücut analiz kısmı ve Fitness salonumuz mevcuttur. Zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için aletlerle en iyi hizmeti sunan Fitness salonumuz Amerikan dizayn profesyonel makinelerle donatılmıştır. İçerisinde bireysel cardio cihazları son model olmakla birlikte halkımızın spor yaparken hoş vakit geçirmesi için bireysel dijital ünitelere sahiptir. Egzersiz stüdyomuzda grup dersleri step-aerobik, yoga, pilates vb verilmektedir. Randevulu sistem ile vücut analizi yapılmaktadır.Futbol sahamız rezervasyonlu olarak kullanılmaktadır. Telefonumuzu arayarak randevu alabilirsiniz.

Mamak yüzme havuzundaki faaliyetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Bunların yanında engelli vatandaşlarımızın randevu sistemi ile (bir gün önce veya gün içerisinde) arayarak servisimizle havuzumuzdan yararlanabilirsiniz.

 

TESİS KURALLARIMIZ

Havuza bonesiz, mayosuz ve terliksiz kesinlikle girilemez.Bu şartları sağlamayanlar havuz dışına çıkartılır.

Havuz kullanımı öncesi duş alınması zorunludur.

Havuz bölgesinde kesinlikle cam, porselen, ve metal şişe sokulamaz.Sadece plastik şişelerde su getirilebilir.

Veliler kesinlikle soyunma odasına giremezler. Tutulacak tutanak sonrası tesis yönetimi istediği takdirde üyeliği tek taraflı fesh etme hakkına sahiptir.

Açık ve kanamalı yarası ,bandajı,kesiği,mantar,cilt hastalığı ve bulaşıcı hastalık hallerinde kesinlikle havuza girilemez.

Tesise cinsi ve niteliği ne olursa olsun hiçbir hayvanla girilemez.

Tesis sınırları içerisinde personel, üye  ve misafirler dahil olmak üzere alkollü giriş yapılamayacağı gibi  her türlü alkol ve sigara kullanımı yasaktır.

Tesis dışında yer alan sigara içme bölmesi dışında herhangi bir yerde sigara içilmez.

Yanlarında kıymetli evrak ve maddi değeri yüksek eşya vb. bulunduran kişiler bu eşyaların kaybından kendileri sorumludur. Üye ve misafirler tarafından kaybedilen hiçbir şeyden tesis yönetimi sorumlu tutulamaz.

Tesiste  yapılan üyelikler, aksi belirtilmedikçe  bir başka üyelikten faydalanma imtiyazını vermez. Üyeler kendi üyelikleri doğrultusunda spor  kompleksinden yararlanabilirler.

Kullanıcının ya da yanında getirdiği  misafirin tesisin herhangi bir yerine zarar vermesi durumunda tutulacak zapta göre zarar, üyeden temin edilir.

Üye ve misafirler istenildiği takdirde ilgili personel ve güvenlik görevlilerine üye kartını ve kimliğini ibraz etmek zorundadır.

Üye ve misafirler yararlandığı spor branşına göre uygun ekipmanları bulundurmakla yükümlüdür. Aksi halde hizmetten faydalanmayı talep edemez.

Üyeler, görevli kişilerin uyarılarına uymak zorundadır.Bu uyarılara ve kurallara uymayanların üyelikleri iptal edilir.

Onbeş yaşın altındaki çocuklar saunaya giremezler.

Bayanların hizmetine açık olan  gün ve saatlerde tribün seyirciye kapalıdır.

Görevi ve ünvanı ne olursa olsun, tesisten  ve hizmetlerden bedelini ödemeden hiç kimse faydalanamaz.

Seyirci tribününden  hocalara ve çocuklara her ne olursa olsun müdahale edilmez. Aksi halde veli bir daha tribüne alınmaz.

Havuz kullanımı öncesi duş alınması ve girişteki dezenfektanlı suya ayakların batırılması hijyen açısından zorunludur.

Yüzme bilmeyenler havuzu kesinlikle kullanamazlar.

Havuz merdivenlerine oturulamaz.

Üyeler ve kursiyerler mayo ile tribüne çıkamazlar.

Dışarıda kullanılan ayakkabı ve terlikle havuz çevresinde kesinlikle dolaşılmaz.

Havuza yabancı cisim atılmaz.

Havuz çevresinde koşmak, itişmek ve tehlike oluşturacak şekilde atlamak yasaktır.

Oniki yaşından küçüklerin yüzme havuzundan faydalanabilmeleri için yanlarında velisinin bulunması gerekir.

Onsekiz yaşından küçük çocuklar veli onayı olmaksızın yüzme havuzundan faydalanamaz.

Birey ve gruplar kendilerine belirtilen gün ve saatler arasında havuzdan faydalanabilirler.

Yüzme havuzunu kullanan tüm üyeler giriş kartlarını yanlarında bulundurmak zorundadır.Aksi halde  üyelik faaliyetlerinden faydalanamaz.

Tesis kurallarına uymayan kişilerin ikaza rağmen uymadığının tespiti durumunda, üyelikleri iptal edilecektir. Ödenen ücretlerin geri iadesi yapılmayacaktır.

Eğitim ve çalışma saatinin belirlenmesi idare yetkisinde olup, idare bu eğitim saatlerini değiştirme ve iptal etme hakkına sahiptir.

Aylık üyelik veya eğitim formunu doldurup imza atan tüm kullanıcılarımız aynı zamanda tesis kurallarına uyacağına dair imza atmış sayılır.Günlük girişle seanslık kullanım  yapanlar da tüm kurallara uyacağını taahüt etmiş sayılır.

Havuz içerisinde fotoğraf çekmek ve kayıt yapmak yasaktır.

Havuz kurallarımız  tüm kullanıcılarımızın güvenlik ve rahatı için hazırlanmıştır.

Kulvarın üzerine oturulmaz. Aksi belirtilmedikçe havuz  enine kullanılmaz.

Değerli üyelerimiz ve kursiyerlerimizin daha sağlıklı, daha güvenli, daha temiz bir ortamda spor yapması için tesis kurallarına uyunuz. Uymayanları uyarınız.

 

 

Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Türközü Mahallesi 398.Cadde No:4 Mamak/ANKARA

Telefon : 0 312 365 53 31

 

Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

mamak yüzme havuzu, mamak yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

41.318 Kez Görüntülendi

“Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu” için 15 cevap

 1. Aysun Uçku dedi ki:

  Daha önce düzenli gelen üyelerinizdenim. Kayıt saatiniz çalışanların üye olmasına izin vermeyecek şekilde sınırlı. Ve yetişkinlerde toplamda 50 kişiye hizmet veriliyor sanırım. Online kayıt sisteminiz olsa herkes eşit ulaşım şartlarına sahip olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Seanslar da azaltılmış. Her geldiğimde üzülerek geri dönüyorum.

 2. Çınar dedi ki:

  3 Temmuz 2023 günü açık olacak mı?

 3. Songül dedi ki:

  Merhaba, yüzme kursuna yazılmak istiyorum

 4. ÇETİN AKÇA dedi ki:

  Oğlum % 90 otizmli, Mamak Belediyesi Türközü Yüzme Havuzunda engelli seansında eğitim almaktadır.Tüm yüzme hocalarımızın öz verili çalıştırmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum, oğlumun gelişimine çok katkıları oldu, yüzme havuzunda eğitim almadan önce otizmli oğlumun iletişim ve göz kontağı kurmada problemi varken şuan iletişiminde ve göz kontağı kurmada hiç bir sorunumuz kalmadı, Mamak Belediyemizin bizlere böyle bir imkan sağladıkları için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…

 5. Tuna Uzun dedi ki:

  ben buraya pandemi çıkmadan önce geldim korona falan yoktu sonra eğitimimi bitirip üye oldum üye olunca her gün istediğin saat gelip istediğiniz kadar duruyorsunuz ve şezlonkları kullanabiliyorsunuz ve eğitimleri çok güzel ve gerçekten korunaklı gitmenizi tavsiye ederim bu arada kız erkek ayrı yüzüyorlar zamanla en son öyleydi. Ben tekrar gideceğim emeği geçip beni eğiten tüm hocalarıma buradan teşekkürler<3 yüzmeyi zaten biliyordum ama yine de farklı eğitimler almak için gittim çok iyi

 6. Yasemin Evirgen dedi ki:

  Yüzme havuzu üyesiyim, pandemi sonrası üyelere herhangi bilgi verilmedi ,bizzat gittiğimde birkaç güne kadar mesajla bilgilendirileceğimiz söylendi fakat hala bir dönüş yok ,telefonlara ulaşamıyoruz, lütfen biz üyeleri bilgilendiriniz.

 7. Mehmet Şahin dedi ki:

  Şuanda açık mı?
  Açıksa üyelik kayıtlarını ne zaman yaptırabiliriz?

  • Elen Özyaşar dedi ki:

   Ben mamak kadınlar lokalindeki havuzu kullanıyordum fakat sürekli kapanmaya başladı ve dün itibari ile belli olmaksızın süresiz kapatıldı evine yakın olduğu için ilk tercihim oldunuz cevap ve ücret belirtirseniz sevinirim saygılarımla Elen özyaşar

 8. Mehmet Sakarya dedi ki:

  Açıldı mı şu an hemen geleyim üye olayım?

 9. Hasan Çelebi dedi ki:

  Acaba şuanda pandemiden dolayı kapalı mı?

 10. merve tarı dedi ki:

  T.C Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı mı ? Ben Trabzon Kyk da kalıyorum yüzme kartlarımız var ücret ödemeden girebiliyoruz buraya da bu şekilde girebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları