Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Keçiören Aktepe Aquapark

Aktepe Spor Tesisi, Keçiören Belediyesi tarafından 2007 yılında Ankara Keçiörenlilere boş zamanlarını değerlendirmeleri ve uygun ücretlerle kaliteli mekânlarda spor yapmalarını sağlamak amacıyla hizmete açılmıştır.

Spor tesisi bünyesinde; (1 adet) Açık Aqua Yüzme Havuzu, (1 adet) Kapalı Yüzme Havuzu, (1 adet) Bay ve Bayan Fitness Salonu, (1 adet) Step-Aerobik ve Pilates Salonu, (2 adet) Bay ve Bayan Sauna, Açık Otopark ve Kafeterya bulunmaktadır.

Spor tesisinde yarı olimpik ölçülerde 1 tane açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Açık havuzda aquapark kaydıraklar mevcut olup, yaz aylarında (Haziran-Temmuz gibi) faaliyete geçmektedir. 4 büyük kaydırağın bulunduğu Aquapark, yaz aylarında 7-15 yaş arası kız ve erkek çocuklara yönelik hizmet vermektedir.

-Tesisimiz Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Kız Çocuklarına; Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Erkek Çocuklarına hizmet vermektedir.

Aktepe Aquapark Yüzme Havuzu Ölçüleri:

Boy: 25 metre

En: 12 metre

Derinlik: 1,6 metre

 

Keçiören Aktepe Aquapark Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Aktepe Mah. Özyurt Cad. Otobüs Durağı Hareket Noktası karşısı Keçiören/ANKARA

Telefon: 0312 357 77 51

 

Keçiören Aktepe Aquapark

Keçiören Aktepe Aquapark

keçiören yüzme havuzu, keçiören yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

26.150 Kez Görüntülendi

“Keçiören Aktepe Aquapark” için 6 cevap

 1. Muhammed mustafa aras dedi ki:

  Aquapark açık yüzme havuzu ne zaman açılacak ve erkekler günü ne zaman

 2. Yasemin Alsancak dedi ki:

  Arkadaşlar boşuna gitmeyin.Havuzın tadilatı bitmemiş.O yüzden cuma günü açılacakmış.

 3. ozan dedi ki:

  ucret ne kadar acaba

 4. Can Er dedi ki:

  Havuz ne zaman açılacak

 5. ayşe yanici dedi ki:

  cankurtaran olarak görevli çalışanlar saygısız ve ukala davranışlarından ve velileri azarlamalarından çok rahatsız oldum çalışanların davranışlarından rencide oldum üstelik çocuğumu azarlayarak havuzdan çıkarmaları üzerine on dakika bile kalamadık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları