Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman’da yer alan Rich Pool yüzme severler için açık ve kapalı havuza ev sahipliği yapmaktadır.Yaz-kış yüzmeye olanak sağlayan kapalı havuz 20*5 metre ebatlarında olup 1.55 metre derinliğindedir. 4 kulvarlı havuz ozonlama teknolojisi ile hijyeni kontrol edilmektedir.

Soyunma odalarından geçerek ulaşılan Rich Pool havuzu akşamları saat 18:00 – 23:00 arasında da kafe olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Rich Pool Yüzme Havuzu bünyesinde yaz aylarında yüzebileceğiniz açık yüzme havuzu da mevcuttur. Yaklaşık 10 metre eninde ve 20 metre uzunluğundaki açık yüzme havuzu spor merkezinden bağımsız olarak yakın bir konumda bulunan Doğakent sitesi içerisinde yer almaktadır. Müstakilen havuz üyeliği, ücretler ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

 

Rich Pool Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Eryaman Mah. 1. Meşrutiyet cad. No 56 (Doğakent kreş yanı)Eryaman Etimesgut Ankara

Telefon : 0312 282 80 07

Gsm : 0552 601 01 17

E-mail : richpooleryaman@gmail.com

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu

 

eryaman yüzme havuzu, eryaman yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

42.571 Kez Görüntülendi

“Eryaman Rich Pool Yüzme Havuzu” için 9 cevap

 1. Pınar dedi ki:

  Bu yaz kızımı yüzme kursu için getirdim. Havuz ve hizmet çok güzel. Çalışanlar güler yüzlü ve kızım yüzmeyi 10 ders saatinden önce öğrendi. Murat Hoca ve ekibine teşekkürler.

 2. Cemal dedi ki:

  Yetişkin 300 çocuk 200. Dört yaş altı ücretsiz.

 3. Seda dedi ki:

  Temiz ve güler yüzlü kadrosu, güvenilir ortamı temizlik ve hijyeni ile hiç düşünmeden Rich Pool 🏊♂️🏊♀️ Havuz adeta her gün ışıl ışıl parlıyor missss daha ne olsun…

 4. Utku Yağız dedi ki:

  Harika bir havuz , İnsanların huzurla, güvenli bir şekilde gelip yüzebileceği ve çocuklarını emanet edebileceği bir ortam. Benim bir havuzdan beklentim hem hijyen ve temizlik ve ortamın kalitesi Rich Pool bunların hepsini karşılayan bir tesis ,hiç düşünmeden çocuklarınızı gönderebilirsiniz teşekkürler Rich Pool 💯💯💯💯💯

 5. Meltem Kılıç dedi ki:

  Merhaba kapalı yüzme havuzu günübirlik girebiliyor muyuz? Fiyat nedir?

 6. Fatma Can dedi ki:

  11 yaş çocuklar için yüzme kursunuz var mı? Fiyatı ne kadar öğrenebilir miyiz?

 7. Aydin Kaymaz dedi ki:

  Ücret ne kadar saatlik mi ücret yoksa gün boyu ayni ücret mi?

 8. Tuğba Balcı dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben yüzme kursu almak istiyorum bu konuda bilgi alabilir miyim birde ücret ne kadar?

  • Ali Deniz dedi ki:

   Yaklaşık 20 yıldan beri Eryaman da oturuyorum. İlk defa çocukları götürdüm. Neredeyse havuz için gittiğiniz bir tesiste havuza girmek yasak diyecekler. Hayatımda ilk defa böylesine kurallar zinciri gördüm. Havuza atlamak yasak… Çivileme atlamak yasak… Su sıçratmak yasak… Top atmak yasak… Çocuk havuzuna girmek yasak… Bir daha asla gitmeyeceğim. İnsan bir defa hata yapar. Tekrarı olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları