Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Yenimahalle Yüzme Havuzu

Yenimahalle Belediyesi Bülent Ecevit Yüzme Havuzu

Rahmetli Başbakanımız Bülent Ecevit’in ismini taşıyan yüzme havuzu ve spor kompleksi 19 Mayıs 2015’te Yenimahalle Belediyesi tarafından hizmete açılmıştır. Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi’nin tıpatıp aynısı olan proje Ankara İl Sağlık Müdürlüğü yanında Aselsan ve Podium AVM’ye yürüme mesafesindedir.

(7)
İncele

Yenimahalle Belediyesi Macun Mahallesi Yüzme Havuzu

Yenimahalle’nin gelişen ve günden güne çehresi değişen Macun Mahallesinde gündeme gelen yüzme havuzu ve sosyal tesisler, 2014 yaz aylarında faaliyete başlamak üzere ilerlemektedir.

(0)
İncele

Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzu

Gazi üniversitesi spor merkezi bünyesindeki yüzme tesislerinde yarı olimpik havuz, eğitim havuzu (60-120 cm derinlikli) ve açık havuz mevcuttur. Dışarıdan üyelik ile kullanma imkanı bulunan tesiste açık havuz 09.00-19:00 arası kullanılabilir. Fiyatı 15 TL (süre sınırı yok).

(21)
İncele

Ala Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Aski sosyal tesislerinde faaliyet gösteren Ala Aile Yaşam Merkezi bürokratlara özel yüzme havuzu olarak gündeme gelmiştir.

(0)
İncele