Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme Havuzu

Kalaba vadisinde bulunan ve 2005 yılında hizmete açılan tesis ve çevresi, Ankara Keçiörenlilere spor yapmak ve boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Aquapark Yüzme Havuzu, Mini Golf Sahası ve koşu yolları gibi birçok alternatife sahip güzel bir spor merkezi.

Tesis çevresi hemen yanından geçen Çubuk çayı, etrafındaki park ve parka özel evcil hayvanlarıyla huzur verici bir ortama sahip. Ayrıca merkezin hemen karşısındaki Deniz Dünyası’na uğrayarak Hint, Pasifik, Atlas Okyanusu gibi yerlerden gelen yaklaşık 150 tür balığı, Piranha, Nil Timsahlarını, su kaplumbağalarını ve daha birçok deniz canlısını görebilmeniz de mümkün.
Spor merkezi bünyesinde; (2 adet) Açık Yüzme Havuzu, (1 adet) Kapalı Yüzme Havuzu, 5 Kaydıraklı Aqua Yüzme Havuzu, (2 adet) Bay ve Bayan Fitness Salonu, (2 adet) Step-Aerobik ve Pilates Salonu, (2 adet) Bay ve Bayan Sauna, (1 adet) Kreş, (2 adet) Bay ve Bayan Masaj Salonu, (2 adet) Oyun Salonu (Langırt, Air Hokey, Bilardo ve Masa Tenisi), Açık Otopark ve TV. Dinlenme Odaları bulunmakta. Çocuk Kreşi ise sadece spor merkezi üyelerine hizmet veriyor.

 

Keçiören Belediyesi Yüzme Havuzu

Spor Merkezinde Bay ve Bayan ayrı olmak üzere 2 tane Yarı Olimpik ölçülerde Açık Yüzme havuzu ve eğitim amaçlı 1 tane Kapalı Yüzme Havuzu mevcuttur. Açık havuzlar yaz aylarında faaliyete alınmaktadır. Kapalı havuzda ise yıl boyu çocuk, bay ve bayanlara yönelik ayrı gün ve saatlerde yüzme kursları verilmektedir. Spor merkezinde eskiden çocuklara yönelik yaz okulları da açılmaktaydı ama 2015 yazında açılmadı. 2016 yazı için böyle bir girişim olup olmayacağı henüz belli değil.

 

Kalaba Açık Yüzme Havuzu Ölçüleri:

Boy: 25 metre

En: 12 metre

Derinlik: 2 metre

 

BAYAN AÇIK HAVUZ:

12 X 25 m uzunluğunda, + 2 m derinliğinde, yarı olimpiktir. Havuzda üyelere hizmet vermenin yanı sıra, Belediyemizin yaz okulu yüzme etkinlikleri de düzenlenmektedir.

Yaz okulu kursumuz 09:00-12:00 saatleri arasında ve uzman antrenörler gözetiminde verilmektedir.

Ayrıca havuzumuz, yaz döneminde 13:30-20:00 saatleri arasında bayan üyelerimize hizmet vermiştir.

 

ERKEK AÇIK HAVUZ:

12 X 25 m uzunluğunda, + 2 m derinliğinde yarı olimpiktir.

Havuzumuzda Belediyemizin “Yaz Okulu Yüzme Etkinlikleri” düzenlenmiştir.

Yaz okulu kursumuz 09.00-12:00 saatleri arasında ve uzman antrenörler gözetiminde verilmektedir.

Ayrıca havuzumuz, yaz döneminde 13.00-20:00 saatleri arasında erkek üyelerimize hizmet vermiştir.

 

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Şevkat Mah. Doktor Besim Ömer Cad. 20. Sok. Keçiören/ANKARA

Telefon: 0(312) 340 67 57 Kalaba Yüzme Havuzu  GSM: (0312) 340 31 71

 

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme

Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme

keçiören yüzme havuzu, keçiören yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

16.852 Kez Görüntülendi

“Keçiören Belediyesi Kalaba Açık Yüzme Havuzu” için 2 cevap

  1. Yusuf Taşpınar dedi ki:

    Bugün günübirlik olarak giriş yaptım fakat günübirlik girenlere ilgi gösterilmiyor dolap bile vermiyorlar ancak kimliğinizi verirseniz küçük bir dolap veriyorlar fakat dolabın da kulpu yok . Resmen üye olmayanlara ikinci sınıf insan muamelesi yapıyorlar . Arkadaşlar Halkla ilişkileri çok zayıf.

  2. Nurcan bulat dedi ki:

    Merhaba ailece girebileceğimiz havuz varmıdır çocuk havuzu aguapark varmıdır 0543 476 83 57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları