Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Odtu Açık Yüzme Havuzu

Üniversitemizin havuzu öğrenciler, mezunlar, personellerimiz ve misafir kullanımı için hizmet vermektedir.Havuzumuz 18 Temmuz 2023 tarihinden itibaren açılmıştır.

YÜZME HAVUZLARI VE SAUNA KULLANIMI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

–  Havuz Başvurusu yapan kullanıcılarımız Açık Havuz ve  Kapalı Havuzdan o yıl içinde aynı kartla yararlanabilirler.( Eylül-Haziran arası Kapalı Havuz açık olup Açık Havuz kapalıdır.), (Haziran-Eylül arasında Açık Havuz kullanımda olup Kapalı Havuz yıllık bakıma girmektedir. )

–  ODTÜ Personeli hariç, diğer kullanıcılarımız yanında misafir getiremez, sadece mezun ve misafir kullanıcılarımız 7 yaştan küçük çocuklarını o yıl için belirlenen seans ücretini ödeyerek getirebilir.

–   Personel kullanıcılarımız yanında en fazla üç misafir getirebilir ve misafirleri olduğu sürece kendileri de aynı seans boyunca yanında refakat etmek zorundadır.

–  Öğrenciler öğrenci kimlik kartlarını göstererek seans ücretlerini ödeyerek havuzdan yararlanabilirler.

–  Kapalı Havuz kullanım saatleri Sabah 09:00- akşam 21:00 arasında olup 1,5 saat arayla seanslar yenilenir, seansları tüm kategori sahibi kullanıcılarımız seans ücretini o yılın fiyatında ödeyerek kullanabilir.(Seanslardaki ücret ve saat değişikliği ayrıca yıllık başvuru ücreti o yılın duyurularında belirtilir.)

–  Kapalı Havuzda bone kullanmak zorunludur.

–  Seansın yarısında giren kullanıcılarımız tam seans ücreti ödeyerek havuzu kullanabilir.

–  Açık Havuz kullanım seansları, Açık Havuz kullanıma girmeden en az 10 gün önce seans saatleri ve o yılın seans ücretleri belirlenerek duyurulur. Ocak ayında ücret ve seans bilgileri belli olmadığından, başvuru yapan kullanıcılarımıza konuyla ilgili bilgi verilememektedir.

– Yıllık Havuz kartı alan Mezun, Mezun ailesi ve Personel ailesi o yıl içerisinde randevu alarak o yıl için belirlenen  Sauna seans ücretini ödeyerek saunadan yararlanabilirler.

–  Havuz kartı olmayan, Havuzu  kesinlikle kullanamaz.

– Başvuru ücretleri hiçbir şekilde geri ödenmez

– Üniversiteye kendi araçları ile gelecek olan misafir kullanıcıların o yıl için belirlenen taşıt pulunu almaları zorunludur.(İç Hizmetler Müdürlüğü’nden)

 

2016 Yılı Açık Havuz Kullanım Ücretler

Üniversitemiz Açık Yüzme Havuzu, 12/07/2016 tarihinden itibaren kullanıma açılacaktır. Kullanım seansları ve ücretleri aşağıda sunulmuştur.Öğrenci ve mensuplarımıza saygı ile duyurulur.

 

İLETİŞİM

Adres: Üniversiteler, Dumlupınar Bulvarı No:1, 06800 Çankaya/ANKARA

Telefon: 0 312 2102736

E-posta: odtuyuzmekurslari@gmail.com

 

 

Odtu Açık Havuz

çankaya yüzme havuzu, çankaya yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları

22.844 Kez Görüntülendi

“Odtu Açık Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. Songul Atasoy dedi ki:

    Üniversitenizde öğrenci olmayan da gelebiliyor mu? Fiyatı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları