Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Kazan Belediyesi Yüzme Kursu

Belediyemiz, yüzme havuzuna gösterilen yoğun ilgi üzerine ‘seans’ düzenine geçerken yüzme kurslarını da başlattı.Kazan Belediyesi Yüzme Havuzuna, yapılan tanıtımlar sonunda ilgi arttı. En son bir günde 330 kişi ile rekor kırılması üzerine yetkililer, seans düzenine geçme kararı aldı.

Kararın alınmasında daha iyi hizmet verilmesi, havuzun hijyeninin korunması gibi kriterler öne çıktı. Yeni düzenlemeye göre seanslar şöyle:

1. Seans 10:00 – 13:30

2. Seans 14:00 – 17:30

3. Seans 18:00 – 21:30

 

Yüzme Kursları Başladı

Kazan Belediyesi gelen talepler üzerine 7-16 yaşları arasındaki çocuklar için yüzme kursu düzenledi. Bir ayı kapsayacak kurslar haftada 2 gün 1 saat olacak. Kurs günleri bayanlar için salı-perşembe, erkekler için çarşamba-cuma günü olurken kurslara katılma ücreti aylık 60 lira olarak belirlendi. Yetkili hocalar tarafından verilecek kurslar için başvuru formları Kazan Belediyesi Yüzme Havuzu ve Mavi Ay biriminden alınıyor. Kazan Belediyesi Yüzme Havuzunda fitness salonu, sauna, cafe gibi diğer hizmetler de veriliyor.

 

Kazan Belediyesi Yüzme Kursu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Atatürk Mh. Çayır Sk. Toki Blokları Yanı Kazan/ANKARA

Telefon : 0312 814 73 05

 

Kazan Belediyesi Yüzme Kursu

Kazan Belediyesi Yüzme Kursu

Kazan Belediyesi Yüzme Kursu

kazan yüzme havuzu, kazan yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

6.130 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları