Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

My Garden Gölbaşı Yüzme Havuzu

Ankara’nın gözde dinlenme ve eğlence mekanlarından My Garden Nature Club, deneyimli kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile Gölbaşı şehir merkezinden sadece 4 km. uzaklıkta sizleri bekliyor.Havuzlarımız son derece hijyeniktir. Havuza girmeden önce ve sonra duşunuzu alabilirsiniz. Havuz başında animatörlerle, animasyon ve etkinliklerimizle keyifli zaman geçireceksiniz.

Havuzlara damsız girilmez. Değişik boyutlarda 3 havuzumuz hizmetinizde. Birinci havuz 27 m * 15 metredir. Tramplenli bu havuzun derinliği 1.8 m – 2.30 m arasındadır. İkinci havuz 8*12 metre ebatındadır. Derinlik 1,3- 1,8 metre arasında değişmektedir. Üçüncü havuz olan çocuk havuzunun derinliği 80 cm’dir.

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark ücretleri: Hafta içi: 15 TL, haftasonu 20 TL.

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark’ta 2 tane basketbol sahamız mevcuttur. Malzemeleri tesisimizden temin edebilirsiniz. Ayrıca uluslararası standartlara sahip Go-Kart pistinde hız tutkunuzu yaşayabilirsiniz. ücreti 10 dakikası 7,5 TL.

Dışardan tesisimize yiyecek yiyecek, içecek gibi malzemenin getirilmesi uygun değildir. Gerekli malzemelerin hepsi Mygarden’da mevcuttur.

 

My Garden Gölbaşı Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Konya Yolu 4.km No:224 Gölbaşı/ANKARA

Telefon: +90 (312) 485 00 36 – 485 06 34

Faks: 0312 484 23 39

 

My Garden Gölbaşı Yüzme Havuzu

gölbaşı yüzme havuzu, gölbaşı yüzme havuzları, ankara açık havuz, ankara açık yüzme havuzları, ankara aquaparklar, ankara aquapark yüzme havuzu

22.749 Kez Görüntülendi

“My Garden Gölbaşı Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. hanifi gümüş dedi ki:

    Yemek işleri nasıl oluyor? Kişi başı fiyat ne kadar? Engelli kişilere indirim var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları