Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Gölbaşı Yüzme Havuzu

My Garden Gölbaşı Yüzme Havuzu

Ankara’nın gözde dinlenme ve eğlence mekanlarından My Garden Nature Club, deneyimli kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile Gölbaşı şehir merkezinden sadece 4 km. uzaklıkta sizleri bekliyor.Havuzlarımız son derece hijyeniktir. Havuza girmeden önce ve sonra duşunuzu alabilirsiniz. Havuz başında animatörlerle, animasyon ve etkinliklerimizle keyifli zaman geçireceksiniz.

(1)
İncele

Gölbaşı Tedaş Yüzme Havuzu

Tesislerde 25*50 metre ebatlarındaki olimpik havuzdan başka yaklaşık 10×10 metrelik çocuk havuzu da yer almaktadır.

Güneşlenme alanları, kafeterya, soyunma odaları ve duş yerleri bulunan Tedaş yüzme havuzu hava durumuna göre Haziran-Eylül döneminde hizmet vermektedir.
Yaz okulu kayıt, giriş ücretleri, üyelik ve diğer merak edilenler için iletişime geçebilirsiniz.

(27)
İncele

Capital Country Club Yüzme Havuzu

360 metrekarelik açık yüzme havuzunda güneşlenme ve dinlenme imkânı bulabilir, havuz başı restoranı ve barından yararlanabilirsiniz.

(1)
İncele

Ankara Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu

Üniversitemiz Tandoğan Kampüsünde yer alan Ankara Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu, Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) standartlarına uygun 50 metre boyunda, 26 metre eninde, 2,25 metre sabit derinlikte ve 10 kulvarlıdır.

(0)
İncele

Türk Telekom Fenerbahçe Yüzme Havuzu

Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’ndeki havuz sıcak yaz günlerinde vatandaşlarımız ve taraftarlarımızla dolup taşıyor. Gölbaşı İncek’deki tesislerimizde hafta içi 25,- TL, hafta sonu 40,- TL ödeyen vatandaşlarımız gönüllerince havuz keyfi yaşıyorlar. Kongre üyelerimiz, Divan Kurulu üyelerimiz, Taraftar Kart ve Fenercell sahipleri ise hafta içi 20,- TL, hafta sonu ise 30,- TL ödemek suretiyle tesislerimizin havuzundan faydalanabiliyorlar.

(0)
İncele

Ankara Polis Akademisi Yüzme Havuzu

Havuz Ücretlerimiz aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.Seans ücretlerimiz,üyelik ve havuz kurallarımız paylaşılmıştır.

(0)
İncele

Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu

Temeli 2011 yılında atılan Gölbaşı Yüzme Havuzunun 2012 ortalarında hizmete girmiştir. Yarı olimpik standartlardaki (12,5 metre *25 metre) yüzme havuzundan başka tesis bünyesinde spor merkezi de yer almaktadır.

(0)
İncele

Club Watercity Aquapark

Antalya’nın Güneşi Bodrum’un Eğlencesi Ankara’da, Ankara’nın ilk ve en büyük aquaparkı olan Club Watercity Aquapark, 64.000 m2 üzerine kuruldu. 13 yıllık işletme tecrübemiz siz misafirlerimize eksiksiz ve güler yüzlü hizmeti garanti etmektedir.

(17)
İncele