Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Etimesgut Yüzme Havuzları

Etimesgut Yüzme Havuzu

2008 yılından bu yana faaliyette olan Etimesgut yüzme havuzu, Etimesgut Belediyesinin sağlıklı yaşam ve spor alanında bir yatırımıdır. Yarı olimpik standartlarda (24,75*13,25 metre) ve 1,55-2,40 metre derinliğindeki havuzdan başka bir de 50 cm derinliğinde çocuk havuzu bulunmaktadır.

(14)
İncele

Etimesgut Bağlıca Aquacity Açık Havuz

Ankara bölgesi denize yakın bir bölge olmadığından açık havuz seçeneği, denize yakın bölgelere oranla daha fazladır. Etimesgut su parkıyla bölgede öne çıkmaktadır. Çeşitli kaydıraklar ve havuz seçenekleriyle tam bir eğlence mekânıdır. Çeşitli aktivitelerin ve adrenalinin havuz ve güneşle birleşmesi bize dolu dolu bir gün yaşatarak stresten uzaklaştırmaktadır.

(7)
İncele

Etimesgut Bağlıca Aquacity Aquapark

Ankara’nın hızla gelişen bölgelerinden biri olan Etimesgut’un Bağlıca semtinde 2016 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Bağlıca Aquacity sıcak yaz günlerinde serinlemek ve eğlenmek isteyenler için pek çok eğlenceyi bir araya getirmektedir.

(13)
İncele

Eryaman Meriç Yüzme Havuzu

Eryaman Aile Yaşam Merkezi yanında bulunan Meriç yüzme havuzu, 600 kişilik havuz başı restoranında düğün nişan vb. özel günler yanında bahçe restoran, şömineli salon, hasırlı salon, toplantı ve yemek salonları gibi tesislere sahiptir.

(23)
İncele

Eryaman Göktürk Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

2012 yılından bu yana faaliyette olan Eryaman Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi pek çok sosyal ihtiyaca aynı anda cevap veren bir kompleks olarak kurulmuştur. Bünyesinde spor severler için squash (duvar tenisi), bowling salonu ve fitness merkezi yanında kuaför-güzellik merkezi, açık hava teraslı düğün ve toplantı salonu bulunan tesislerde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu yanında Türk ve Fin Hamamı mevcuttur.

(11)
İncele

Eryaman Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Tesisimiz yalnızca milli sporcuların kullanımına açıktır.

Eryaman 1. etapta, Ayaş yoluna yakın bir konumda bulunan yüzme havuzu ve spor kompleksinde dinlenme alanları, modern duşlar, kafeterya gibi diğer hizmet birimleri yanında her mevsim spor yapılabilmesi için sporcu sağlığı merkezi, ferdi sporlar binası, müstakil atletizm salonu ve sporcu yetiştirme ve geliştirme merkezi gibi birimler bulunmaktadır.

(3)
İncele