Ankara Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Ala Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Aski sosyal tesislerinde faaliyet gösteren Ala Aile Yaşam Merkezi bürokratlara özel yüzme havuzu olarak gündeme gelmiştir.

Ala Aile Yaşam Merkezi bünyesinde restoranlar, fitness salonu ve spor merkezi ile yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Kamu idarelerinde daire başkanı, genel müdür ve üstü ile hakim ve savcı gibi adalet yargı mensuplarının yararlanabildiği tesisler yıllık ücreti oldukça uygun olan bir üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üyelik için sağlık raporu bilgisi gereklidir.
Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerinin erkeklere, diğer günlerin bayanlara ayrıldığı tesisler Atlıspor kulübünün yanında bulunmaktadır.
Aski Genel Müdürlüğü Eğitim ve Sosyal tesisleri bünyesinde düğün salonu da mevcuttur. Üyelik ücretleri, saat ve seans bilgisi ile diğer merak edilenler için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ala Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Aski Sosyal Tesisleri Beştepeler Mahallesi, Yenimahalle/ANKARA

Telefon: 0 312 223 0500 | 0312 222 9785

 

Ala Aile Yaşam Merkezi

Ala Aile Yaşam Merkezi

Ala Aile Yaşam Merkezi

Ala Aile Yaşam Merkezi

yenimahalle yüzme havuzu, yenimahalle yüzme havuzları, ankara kapalı havuz, ankara kapalı yüzme havuzu

23.590 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Yüzme Havuzları